Loading…
Największy Producent Klimatyzatorów na świecie

 

 

Marka Gree to ponad 25 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych na całym świecie!
Dziś Gree jest potentatem na światowym rynku HVAC produkującym rocznie około 60 mln urządzeń jedynie z serii
Residential oraz Light Commercial.

Klimatyzatory Gree obecne są na polskim rynku od 15 lat.

 

 

 

Funkcja Wi-Fi

Włączaj i wyłączaj klimatyzator lub zmieniaj jego ustawienia zdalnie, dzięki połączeniu Wi-Fi. Teraz możesz to zrobić za pomocą swojego telefonu nawet, kiedy jesteś poza domem. Wystarczy, że ściągniesz aplikacje Smart Air Conditioner.

Aktywna ochrona – jonizator plazmowy w klimatyzacji

Aktywny filtr elektrostatyczny, który najpierw dzięki jonizacji powietrza powoduje, że jony ujemne przyciągają i otaczają cząstki zanieczyszczeń, wirusów, bakterii, zarodników grzybów aby po wejściu w reakcję z tymi cząstkami odseparować je potem na powierzchni filtra elektrostatycznego.

Klimatyzatory GREE zapewnią nie tylko komfortową temperaturę pomieszczenia, ale również uczynią powietrze bardziej zdrowym i bezpiecznym. Jonizator plazmowy GREE oczyszcza powietrze ze szkodliwych bakterii, wirusów chroniąc Twoją rodzinę, zmniejszając ryzyko zachorowań na grypę i różnych alergii.
Jonizator plazmowy wytwarza jony ujemne, które w naturalny sposób powodują łatwiejsze przedostawanie się przez błony śluzowe tlenu do płuc przez co również łatwiej usuwa się CO2 z organizmu.