Loading…

Klimatyzacje c.d.

Wielu klientów szukając klimatyzatora do swojego mieszkania chciałoby określić wielkość i moc potrzebnego urządzenia. Nic nie zastąpi spotkania z doświadczonym instalatorem i zdania się na jego opinię.

 

 

 

W obliczeniach uwzględnia się nie tylko kubaturę pomieszczenia ale również to czy dany lokal znajduje się na południowej czy zachodniej stronie. Ważne jest również piętro, czy bliskość poddasza, ocieplenie budynku i wiele innych czynników jak ilość osób czy sprzętu rtv i AGD.

 

 

Po drugie musimy zadać sobie pytanie do czego będzie nam służyło to urządzenie, czy głównie będziemy korzystać z chłodzenia klimatyzatorem, a może będziemy dogrzewać mieszkanie w chłodniejsze dni. Klimatyzatory z sprężarkami typu Inwerter  sprawdzają się  również jako źródło ogrzewania przy minusowych temperaturach zewnętrznych.

 

 

Inverter

Kolejnym czynnikiem wpływającym na dobór klimatyzatora jest: czy urządzenia dają nam gwarancję czystego, zdrowego powietrza?

 

 

Inverter

Konsultant jest przede wszystkim od tego aby pomóc spełnić Państwa oczekiwania co do wyboru sprzętu. Służy fachową radą popartą nie tylko doświadczeniem, ale również wiedzą zdobytą na śledzeniu trendów jakie obecnie znajdują się na rynku.

Inverter